ÖZYURTLAR RESIDENCE / Beylikdüzü / İstanbul
En’lerin Merkezinde bir yaşam alanı...
Ulaşım Krokisi

  • Proje Teslim Tarihi : Aralık 2013
  • Kazançlı Yaşam Karlı Yatırım

En’lerin Merkezinde bir yaşam alanı...
İstanbul’un en hızlı değerlenen ve gelişen yerleşim bölgelerinden biri olan BEYLİKDÜZÜ’nde Özyurtlar İnşaat Güvencesiyle yeni Bir Proje daha….

Toplam 22.000 m2 İnşaat alanına sahip, 459 konuttan oluşan ÖZYURTLAR RESIDANCE sakinlerine en iyi yaşamı sunmak için yola çıkıyor. Hemen yanıbaşında Tüyap Fuar merkezi, Metrobüs duraklarına yakınlığı ile proje bulunmaz yatırım fırsatını sunuyor.

N Konforlu...

İstediğiniz rahatlık , huzur ve konfordan ödün vermeyenlerin adresi ,1+0 ve 1+1 daire tipleri ile işlevselliğin ön plana çıkarıldığı 1+0 seçeneklerinde dahi ferah ve konforlu yaşam alanı sunuyoruz

N iyi yatırım...

Kafanızı mı dinlemek istiyorsunuz? Yada iş amaçlı mı geldiniz? Yada yatırımınızı değerlendirmek mi istiyorsunuz? İşte size bulunmaz fırsat..

İletişimBilgileri
Satış Ofisi
Tel :
İlgili Kişi :
Mail : info@ozyurtlar.com
Web : http://www.ozyurtlar.com
MesajGönderin
Ad-Soyad:
Telefon:
Mail:
Mesaj:
  
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.