ASRIN KONUTLARI / Esenyurt / İstanbul
Yaşam ve cazibe merkezi olan Esenyurt ilçesinde yeni bir sosyal yaşam alanı..
Ulaşım Krokisi
Esenyurt ilçesinde yeni bir sosyal yaşam alanı kuruluyor... Asrın Konutları.  Örnek İnsanlar Örnek Daireler düşüncesi üzerinde yükselen, her dairesi örnek daire konseptiyle hazırlanan ve düzeyli yaşam stiliyle de Örnek İnsanların bir araya geleceği Asrın konutlarında hayatın ve huzurun zirvesindesiniz.  E-5’e aracınızla 1 dakika, E-6 bağlantı yoluna 4 dakika,Atatürk Hava Limanına 15 km, Media Markt, Carrefour, Real, Bauhaus ,Migros, Skyport, Beylicium, Koçtaş, Darty alış-veriş merkezlerine , Esenyurt Devlet Hastanesine, Beylikdüzü Medilife Cerrahi Merkezine ve Medicana Inernational Hastanesine ortalama 3-4 dakika uzaklıkta olan Asrın Konutları merkezi bir konumda bulunmaktadır.
 
Asrın Konutlarında yaşamaya başladıktan sonra hayata bakış açınız değişecek, çünkü hayatınızın bütün renkleri sadece Asrın Konutlarında. Yüksek konutların komşuluk ilişkilerini sadece asansörlere, yaşam alanlarınızı üç odaya sıkıştırararak toplumun temeli olan aile yapısını ayrıştıran mimarilere karşı; Asrın Konutları, özgün ve özgül sosyal yaşam tarzıyla, sizi, dostlarınızla birlikte huzurlu bir aile ortamına davet ediyor. Asrın Konutları, size sadece bir ev değil aynı zamanda 366 gün tatil imkanı veren bir tatil köyü vaat ediyor.
 
Tek Asansörün sizi Havuza, Saunaya, Fitnessa, Markete, Tenise, Kuaföre ve Dostalara götürdüğü kaç yer sayabilirsiniz? Asrın Konutları, eğlence merkezleri ile hem küçükleri hem büyükleri mutlu edecek. Asrın Konutları’nda playstation, sega, nintendo gibi oyun konsolları çocuklarınızın; masa tenisi, bilardo salonu ise sizleri günün stresinden uzaklaştıracak.
İletişimBilgileri
Satış Ofisi
BARIŞ MAHALLESİ EĞİTİM VADİSİ BULVARI KURAN 2 APARTMANI MEGAKENT İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ
Tel :
İlgili Kişi :
Mail : satisofisi@kuraninsaat.com
Web : http://www.kuraninsaat.com
MesajGönderin
Ad-Soyad:
Telefon:
Mail:
Mesaj:
  
Evkolay.net sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Evkolay.net’in bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.